понедельник, 4 февраля 2013 г.

Та хоч китайською! (Синдром фаворитизму в Нацкомфінпослуг. Продовження)© Олександр Кривенко


Зухвалу поведінку у спілкуванні з будь-якою людиною, тим паче, якщо вона просить про допомогу, ніколи не дозволить собі справжній благодійник, реальний захисник і професійний журналіст. Наш «герой» – не з таких.

На фото: В.Бондар
Конкретні вкладники кредитних спілок як громадяни ніколи не цікавили керівника горезвісного благодійного фонду  «Взаємодопомога» Володимира Бондаря. Вочевидь, люди для нього – це лише матеріал для побудови егоцентричних соціальних прожектів

Ілюстрацією сказаному може слугувати телефонний діалог цього псевдодбайливця з вкладницею проблемної кредитівки, свідком якого мені довелося бути.

На прохання жінки похилого віку проконсультувати пан Бондар лише запитав: «У вас є ручка і папір?» і продиктував адресу поштової абонентської скриньки редакції газети «Взаємодопомога»[2], вочевидь не бажаючи знову наражати себе на ризик вище[3] описаного справедливого бойкоту офісу благодійного фонду «Взаємодопомога»[4] з боку чесних захисників вкладників.

Напишіть у довільній формі, яка спілка і скільки Вам заборгувала, і вкажіть, щоб ми передали цю інформацію в Нацкомфінпослуг[5], – сказав псевдодбайливець.

Коли жінка спробувала уточнити, якою мовою складати звернення, то почула яскравий прояв бондарівського блюзнірства:

Та хоч китайською! Головне – адресу свою без помилок вкажіть, щоб можна було, за потребі, листа вам надіслати!

Нарешті, вкладниця запитала: «Чи можна завітати до офісу БФ «Взаємодопомога»[6], щоби порадитись про інші шляхи боротьби за свої кревні?».

Зверніть увагу, публічна інформація фонду вказує на наявність в ньому власної громадської приймальні. Але порушувати навіть свої ж правила-забов’язання – це звичка шарлатанів. Володимир Бондар спочатку відмовив спілчанці, мовляв, немає сенсу, а потім неохоче повідомив адресу офісу та, пославшись на свою неймовірну зайнятість, попередив, що зустріч триватиме лише пару хвилин, несподівано додавши:

Взагалі, у нас незабаром буде багато приймалень по всій Україні!

Ця фраза В.Бондаря, на наш погляд, є черговою оманою, якою він вже кілька років частує занадто довірливих громадян. 
Про суть названої облуди


Постійне посилання: http://a-kryvenko.blogspot.com/2013/02/blog-post_4.html

© Олександр Кривенко. 2013

+380 63 241-36-81 


[2] Так звана газета ошуканих громадян «Взаємодопомога», єдиним фактичним видавцем, редактором та автором є особисто Володимира Бондар


[4] http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html Код ЄДРПОУ 36382722


[6] http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html Код ЄДРПОУ 36382722

Комментариев нет:

Отправить комментарий