пятница, 25 сентября 2015 г.

Співробітництвом громад опікується конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»


Співробітництвом громад опікується конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»
Одним із механізмів, який може дати поштовх в інвестиційному розвитку сільських і селищних територіальних громад, є використання внутрішніх ресурсів громад у поєднанні з ресурсами державних органів і міжнародних організацій. 

Наприклад, упродовж 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Проведення таких заходів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи.

З 2014 року організатором цього конкурсу виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Наразі у співпраці з Радою Європи, із Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад і низкою інших партнерів до 30 вересня 2015 року триває відбір, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування всіх рівнів з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці у період з 2013 по 2015 роки.

Цьогоріч темами конкурсу є: співробітництво громад; практичні результати і вигоди; енергозбереження та енергоефективність; стимулювання економічної активності, створення робочих місць.

Очевидно, що участь не тільки міських, районих і обласних, але й сільських і селищних територіальних громад у таких конкурсах варто розглядати в контексті створення їхньої інвестиційної привабливості та комунікаційної складової, а саме спроможності громади формувати власний позитивний імідж і представляти власні можливості співпраці для якомога ширшого кола зацікавлених сторін.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2015 року електронною поштою на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int.
Інформаційний буклет про Конкурс є ТУТ

Олександр Кривенко,
викладач Безкоштовного дистанційного навчального курсу "Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад",
координатор програм Благодійного фонду «Сопричастя»,
аналітик, журналіст, правозахисник і блогер
м.Київ
+380632413681
skype: kryvenko_oleksandr
akryvenko64@gmail.com
http://a-kryvenko.blogspot.com/
http://www.facebook.com/oleksandr.kryvenko.5
https://twitter.com/OleksaKryvenko
https://google.com/+OleksandrKryvenko
http://vk.com/id198701773
https://instagram.com/oleksandrkryvenko/
https://www.tumblr.com/settings/blog/oleksandr-kryvenko
2015 (c) Олександр Кривенко
Постійне посилання : Олександр КривенкоТриває конкурс Співробітництвом громад опікується конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» http://a-kryvenko.blogspot.com/2015/09/2015.html або http://bit.ly/1Ox79CM

Комментариев нет:

Отправить комментарий