вторник, 19 мая 2015 г.

Про що пліткують у російських потягах

Про що пліткують у російських потягах
10:27, 19 травня 2015
Олександр Кривенко
Росіяни говорять не тільки про фашистів, але і про Путіна
«Сталося те саме: змінився мотив дорожніх бесід у потягах далекого прямування. А це навіть вагоміше, ніж кухонні розмови, бо свого попутника ти більше ніколи в житті не зустрінеш, і тут часом вибовкують найпотаємніше, – пише в соцмережі Анна Михайлова, колежанка-правозахисниця з російського міста Краснодар. – Так от, у поїздах тепер базікають не про звірства фашистів і не в повний голос, як раніше. Нині придушено пошепки в темряві в кожному відсіку обговорюється майбутня Велика Війна, і звичні «обамачмо» розбавляють боязкі «Вово, зупинись!». Сподіваюся, народне несвідоме помиляється.
На мій погляд, це хороша тенденція. Справжні ж зрушення почнуться, ймовірно, тоді, коли такі розмови будуть відбуватися, щонайменше, в електричках...
Зв’язавшись із Анною, поділився цими своїми міркуваннями.
Ось, що вона відповіла:
«Тут я вельми песимістична. Дуже багато часу потрібно на усвідомлення того, що відбувається. Не думаю, що маси встигнуть прозріти до того, як здійсниться щось дійсно страшне. По суті, страшне вже давно відбувається, але воно таке неприємне, що людям простіше вибирати сліпу віру в доброго царя. І це нормально, тому що людська психіка здатна захищатися від того, що може її покалічити. Напевно, ви чекали більш «ідейної» відповіді з наголосом на тому, що Путін – х...ло, але... Путін - х...ло, звичайно, але проблема значно глибше».
Першоджерело: 112.ua
Автор: Олександр Кривенко (Oleksandr Kryvenko​ , Україна, Киев), юрист, журналіст, правозахисник, блогер.
Блог: http://a-kryvenko.blogspot.com/
http://www.facebook.com/oleksandr.kryvenko.5
https://twitter.com/OleksaKryvenko
http://vk.com/id198701773
skype: kryvenko_oleksandr
akryvenko64@gmail.com
+ 380632413681
Бібліографічні посилання:
Олександр Кривенко. Про що пліткують у російських потягах. 19.05.2015. Київ. Режим доступу: http://ua.112.ua/mnenie/pro-shcho-plitkuiut-u-rosiiskykh-potiahakh-230014.html
Олександр Кривенко. Про що пліткують у російських потягах. 19.05.2015. Київ. Режим доступу: http://a-kryvenko.blogspot.com/2015/05/blog-post_54.htmlКомментариев нет:

Отправить комментарий