четверг, 19 марта 2015 г.

Фестиваль «Тиждень австрійського кіно» збирає шанувальників у Києві.

http://a-kryvenko.blogspot.com/2015/03/blog-post_19.html
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно» збирає шанувальників у Києві 

У 2015 році кіноогляд відбудеться вже вчетверте. Показ найяскравіших і резонансних картин Австрії розпочнеться 19, а завершиться 25 березня.

Програма Фестивалю така:

19 березня о 19:30 «Так чинять усі жінки» / Cosi Fan Tutte

Сучасна інтерпретація опери Моцарта. Старий холостяк Дон Альфонсо пропонує двом приятелям влаштувати своїм коханим перевірку на вірність. Чоловіки оголошують дівчатам про те, що змушені покинути їх на невизначений час, і виїжджають з міста. Змінивши свій вигляд до невпізнання, чоловіки повертаються.

20 березня о 19:00 «Добраніч, мамо» / Ich Seh, Ich Seh

На околиці кукурудзяного поля в сільській глушині стоїть будинок. 10-річні близнюки чекають повернення своєї матері. Коли вона приходить, її обличчя закривають бинти після пластичної операції. З цього моменту все змінюється – відчужена і холодна, вона поступово ізолює сім'ю від зовнішнього світу. Хлопчики починають підозрювати, що ця жінка – не їхня мати, і намагаються з'ясувати правду.

21 березня о 19:00 Найкращі короткометражки з усього світу

Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, найкращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronica 2014.

22 березня о 19:00 «Нестямне кохання» / Amour Fou

Берлін, епоха романтизму. Юний поет Генріх прагне подолати неминучість смерті через любов, однак йому не вдається переконати скептичну кузину Марію вчинити самогубство разом з ним. Генріх зустрічає Генріетту, і його пропозиція спочатку теж не дуже приваблює цю спокусливу молоду жінку. Однак незабаром Генріетта дізнається, що смертельно хвора.

23 березня о 19:00 «Тріщини у бетоні» / Risse Im Beton

Провівши 10 років у в'язниці, Ертан виходить на свободу зламаним і намагається повернутися в суспільство. 15-річний Мікаїл присвячує весь свій час вечіркам, наркотикам і мріям про кар'єру репера. Ертан потрібен Микаілові. Реальність виявиться жорстокою до них обох.

Фільми будуть показані мовою оригіналу з українськими субтитрами. Організаторами фестивалю виступили Австрійський культурний форум і Райффайзен Банк Аваль за підтримки Ars Elecrtonica та Diagonale.

Олександр Кривенко, юрист, журналіст, правозахисник, блогер, м. Київ
Viber: +380632413681
skype: kryvenko_oleksandr
akryvenko64@gmail.com (основна адреса)
krivenkokorr@ukr.net (допоміжна адреса)
http://a-kryvenko.blogspot.com/
http://www.facebook.com/oleksandr.kryvenko.5 (основна сторінка)
https://www.facebook.com/oleksa.kryvenko (допоміжна сторінка)
https://twitter.com/OleksaKryvenko
https://google.com/+OleksandrKryvenko http://vk.com/id198701773

При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання http://a-kryvenko.blogspot.com/ обов'язкове.

Постійне посилання: http://a-kryvenko.blogspot.com/2015/03/blog-post_19.html
Бібліографічне посилання: Олександр Кривенко. Фестиваль «Тиждень австрійського кіно» збирає шанувальників у Києві. 19.03.2015, http://a-kryvenko.blogspot.com/2015/03/blog-post_19.html

Комментариев нет:

Отправить комментарий